Lavabo Tıkanıklığı açma ve su kaçağı tespit hizmeti veren Elif Tesisat, Garantili işçilik ve Uygun Fiyat ile Tıkanıklık Açma Hizmeti vermektedir.

tıkanıklık açma whatsap iletişim 

Lavabo tıkanıklığı açma

Su tesisatında meydana gelen tıkanıkların çözülmesi en zahmetli işlerden biridir. En fazla tıkanıklığın görüldüğü yerlerden biride lavabolardır. Gün içinde sıklıkla kullanılan lavabonun içine çeşitli materyallerin dökülmesi halinde tıkanıklık kaçınılmaz bir hale gelir. Lavabo veya mutfak giderlerinde oluşan bu tıkanıklığın bitirilmesi için çeşitli kimyasal ürünlerden yardım alınsa da, bu temizlik geçici olup lavabolar tekrar tıkanabilir.

tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır
tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır

Profesyonel lavabo tıkanıklığı açma işlemi ise kalıcı olarak temizlenmesi gereken lavabolarda tıkanıklık sorununu çözmüş olur. Üstelik tıkanma noktası tam olarak tespit edilebildiğinden dolayı zaman kaybetmeden tıkanıklığın tam olarak üstesinden gelinmiş olunacaktır. Özellikle ileri düzeydeki tıkanıklıkları çözmek için bu yöntemde karar kılmak gerekir. Hafif düzeydeki tıkanıklıkları çözmek için sirke ve limon yöntemi de sıklıkla kullanılmaktadır.

Sirke ve Tuz İle Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evde lavabo açma teknikleri arasında bulunan bu teknik hafif düzeydeki lavabo tıkanıklarının giderilmesini sağlayacaktır. Lavabo giderine iki yemek kaşığı tuz döktükten sonra bir su bardağı sirke dökün. Bu işlemi yaptıktan sonra lavabo giderine 1 litre kadar sıcak su dökün. Bu uygulamayı gerekli gördüğünüz her zaman tekrar deneyebilirsiniz. Tuzun gider deliğine gitmesi herhangi bir sorun ortaya çıkarmayacaktır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Evde kullandığınız lavabo açma yöntemleri işe yaramadıysa sorunun daha büyük boyutlarda olduğuna emin olabilirsiniz. Bu tarz durumlarda kendi başınıza lavabo tıkanıklığını açabilmeniz mümkün değildir. Zira tıkanıklığı oluşturan cisim borunun derinlerinde olduğundan dolayı basit işlemlerle bu sorundan kurtulmanız olası olmaz.

Günümüzün gelişen teknoloji aynı zamanda tıkanıklık sorununu bitirmeye yönelikte pek çok avantajı peşinde getirmiştir. Kameralı tıkanıklık açma yöntemi sayesinde lavabo borusunun içi detaylı bir şekilde kontrol edilerek sorunun çok hızlı bir şekilde çözümü sağlanır.

Bu teknik sırasında pimaş borusundan içeri robot kameralı cihazlar gönderilir. Kamera borunun içindeki tüm detayları cihaz ekranına yansıtacaktır. Bu sayede lavabo borusunda yer alan tüm sorunlar detaylı bir şekilde görülmüş olur. Eğer tıkanıklık yabancı bir cisimden kaynaklı olarak ortaya çıkmışsa, tıkanıklığı gidermek için robot cihaz kullanılır. Bu sayede tesisatın kırılması söz konusu olmadan bu sorundan basit bir şekilde kurtulmak mümkün bir hale gelecektir. Üstelik işlem her bütçeye hitap edecek bütçe dostu bir uygulamadır.

Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları ise 150 ile 250 TL arasında değişkenlik gösterir. Özellikle lavabo tıkanıklığı açmak için kesin bir yöntem arayanlara tavsiye edilen gelişmiş bir yöntemdir.

Su Kaçağı ve Tıkanıklık Açma Hizmeti https://www.eliftesisat.com/tikaniklik-acma/ Hemen Ziyaret et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir